Táto stránka je prístupná len pre veterinárnych lekárov s platnou licenciou.

Novinky

8 spôsobov ako pritiahnuť majiteľov domácich zvierat na vaše webové stránky

8 spôsobov ako pritiahnuť majiteľov domácich zvierat na vaše webové stránky

Pripravili sme pre Vás pár tipov pre Váš biznis.

8 spôsobov ako pritiahnuť majiteľov domácich zvierat na vaše webové stránky
spracované podľa John Sheridan, www.vetnetwork.com

Internetové stránky pre veterinárne kliniky sú v dnešnom svete nevyhnutnosťou.  Nestačí len mať webové stránky ale aj pritiahnuť návštevníkov a premeniť ich na zákazníkov. Vaše webové stránky, musia byť dobre navrhnuté, aby ste povzbudili ich návštevníkov stať sa vašim klientom.

Nasledujúcich pár tipov Vám môže pomôcť :

1. Lokalizácia - Vaše webové stránky musia byť geograficky relevantné pre potenciálnych návštevníkov, pretože chcú nájsť najbližšiu kliniku v okolí.  Najlepší spôsob, ako sa zviditeľniť vo Vašom regione je pridanie geografického obsahu, ako sú Google mapy, vaša adresa na každej stránke, a spomenutie lokálnych názvov, resp. organizácii a partnerov s ktorými v regióne spolupracujete; na vašej stránke nesmú chýbať kľúčové slová s lokálnymi názvami, ktoré sú pre Vašu oblasť typické. Vaša stránka by mala mať blog, ktorý pravidelne aktualizujete.  Uistite sa, že mesto, alebo obec  je zahrnutá v úryvku, ktorý sa objaví s vašim odkazom v zozname výsledkov vyhľadávania Google.

2. Newslettre / e-mailové novinky  - Zvýraznite na stránke prihlasovacie okno pre prihlásenie do vášho  newslettra, alebo mailing listu. Dajte návštevníkom vedieť, že výmenou za prihlásenie budú mať informácie o pravidelné zľavách a novinkách.

3. Branding - Uistite sa, že obsah webových stránok a ich design dôsledne prezentuje Vašu značku na všetkých stránkach.

4. Sociálne média – Vytvorte si stránku na sociálnych sieťach pre zvýšenie svojich bodov kontaktu s vašou cieľovou skupinou.

5. Online predaj - pomocou svojich webových stránok môžete predávať vaše produkty a služby a tým zvýšiť vaše prjmy a lojalitu klientov a pritiahnuť nových zákazníkov.

6. Udržujte stránky čerstvé  - pravidelne aktualizujte svoj obsah a poskytujte nové informácie z vašej oblasti, informujte o zľavách, službách a podobne.

7. Mobilné telefóny – Čoraz viacej ľudí využíva svoj mobilný telefón na prehliadanie inetrnetu, uistite sa, že vaše webové stránky sa správne načítavajú, upravte design stránky aj pre mobilné prehliadanie.

8. Vyhnite sa trikom - Uľahčite návštevníkom nájsť obsah, ktorý hľadajú hneď na úvodnej stránke.